Organizator:

Pierwsza odsłona GBM

Podziel się

Poznaj potęgę spotkań!

Garden Business Meeting - Salon Kontraktacji Ogrodniczych to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które odbędzie się w roku 2021 w Poznaniu. Skierowane jest do profesjonalistów, którzy w jednym miejscu i czasie będą mieli okazję spotkać liderów branży oraz poważnych partnerów do rozmów biznesowych i negocjacji umów: kupców, zamawiających, czy zleceniodawców odwiedzających Salon. To idealny czas na prezentację nowości na kolejny sezon, co otwiera pole do działania w zakresie handlu, kontraktacji i planowania zatowarowania.

Podczas Garden Business Meeting będzie można uczestniczyć w konferencjach i seminariach z udziałem autorytetów z branży z Polski i zagranicy.

W tym samym czasie odbędzie się Kongres Liderów Branży Ogrodniczej - nowe spojrzenie na  zagadnienia dotyczące prowadzenia biznesu, marketingu, a także kierunków rozwoju tej gałęzi gospodarki. Zaprezentowane zostaną m.in. wyniki raportu z badań nad kondycją branży ogrodniczej. Będzie można dowiedzieć się, jakie skuteczne działania podjąć w czasie kryzysu.