Organizator:

W tym samym czasie: Kongres Liderów Branży Ogrodniczej

Podziel się

Nowe spojrzenie na branżę, aktualne tematy, raporty, skuteczne metody sprzedaży, integracja działań marketingowych i sprzedażowych, biznes w czasach kryzysu – to zagadnienia, które poruszą eksperci podczas Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej.

Jednym ze specjalnych gości wydarzenia będzie międzynarodowej sławy konsultant centrów ogrodniczych i firm, Oliver Mathys. Jest on cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie.

Poszerzanie wiedzy, poznawanie nowych narzędzi sprzedażowych, nawiązywanie relacji i wymiana opinii pozwolą być o krok przed konkurencją. W programie prelekcje podzielone na cztery bloki tematyczne, a także warsztaty.

PRELEGENCI

- Olivier Mathys, tytuł prelekcji: Jak koronawirus zmienił konsumenta – możliwości i pułapki w zielonej branży

- Karol Leja, tytuł prelekcji: Nowe trendy w branży ogrodniczej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

- Janina Bąk, tytuł prelekcji: Jak stracić 24 miliony dolarów na puszce pepsi? Najbardziej spektakularne błędy statystycznie w historii biznesu

- Artur Jabłoński, tytuł prelekcji: Jak skutecznie promować swój biznes za pomocą płatnych reklam bez marnowania budżetu - od Google po Instagram

- Ewa Więcek-Janka, tytuł prelekcji: Różnice pokoleniowe jako główna przyczyna nieporozumień w procesie sukcesyjnym, czego oczekują młodzi od biznesów rodzinnych?

- Marta Orzechowska, tytuł prelekcji: Branża ogrodnicza i świat digital - związek idealny.

Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 6-7 października 2020 skupią na swoim terenie przedstawicieli firm i najlepszych profesjonalistów branży ogrodniczej. W tym samym czasie odbywać się będzie Garden Business Meeting, czyli Salon Kontraktacji Ogrodniczych. To idealne miejsce do rozmów biznesowych, zdobycia nowych kontrahentów czy przeprowadzenia kontraktacji na nowy sezon.

Więcej informacji na stronie: https://kongresliderow.pl/pl

PARTNERZY:
Euromonitor International
Garden Business Meeting
Grupa MTP
Agencja Interaktywna r360